Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про  особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,     наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя       багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Біловодської   селищної ради від 28.10.2019   №  448  «Про організацію  проведення       конкурсу з  призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ» виконавчий комітет Біловодської селищної  ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ.

Кінцевий строк подачі документів до 25.05.2020 року до 14-00.

Дата проведення конкурсу з призначення управителя  багатоквартирного будинку в смт. Біловодськ  –  27.05.2020 року.

Умови проведення конкурсу та конкурсна документація за посиланням.