Увага! Розпочато конкурс на створення гімну Біловодської ОТГ! (повторно)

Вимоги до тексту та музики гімну територіальної громади:

1. Текст гімну має бути написаний українською мовою. Стиль і лексика тексту мають відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам. Допускається використання місцевих діалектизмів.
  2. Запропонований текст повинен мати високий поетичний рівень, містити ознаки ліричного твору (ритм, рима, благозвучність).
  3. Текст гімну має бути покладений на музику та поданий з нотним записом.
  4. Учасники мають подати музику (фонограму) гімну або готовий музичний твір у форматі аудіофайла з розширенням wav, mp3 в електронному вигляді або на електронному носії (СD-R диск, флеш-носій тощо).
  5. Текст і музика гімну громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Біловодщини, прагнення його мешканців жити в незалежній українській державі.
  6. Текст і музика гімну мають бути авторськими та не містити плагіату.

Вимоги до комплекту конкурсних робіт

• Заявка на участь у конкурсі (за зразком, що додається)
  • Текст гімну
  • Мелодія гімну (нотний запис)
  • Аудіофайл виконання гімну з музичним супроводом.

Порядок подачі конкурсних робіт

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до Виконавчого комітету Біловодської селищної ради за адресою: 92800, Луганська область,  смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105; або на адресу Відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради (92800, Луганська область, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 109).

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну пошту: belrada_ps@ukr.net або viddil_kultura@ukr.net з поміткою «Текст і музика гімну Біловодщини».

Конкурс проводиться в наступні етапи:

1 етап: подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 18.05.2020 по 01.06.2020 року.

2 етап: перевірка конкурсних робіт на відповідність вимогам – з 02.06.2020 року по 05.06.2020 року.

3 етап: громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 08.06.2020 по 15.06.2020 року.

4 етап: підбиття підсумків громадського голосування – 16.06.2020 року.

Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну громади одержує грошову винагороду у розмірі 5,0 тис.грн.

Додаткова інформація за телефоном: 0665686544 Світлана Джуніч