Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду директора закладу загальної середньої освіти

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти Євсузський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Біловодської селищної ради Луганської області: вул. Старобільська, 36,
с. Євсуг, Біловодського району, Луганської області.
Найменування посади та умови оплати праці Директор закладу загальної середньої освіти. Посадовий оклад становить 5896 грн. та надбавки за престижність та стаж роботи.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання Особа, яка претендує на заняття посади керівника закладу загальної середньої освітиособисто подає до конкурсної комісії такі документи:
   –  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;  –     автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);   – копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;   –   копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);   –  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;   –     довідку про відсутність судимості;   –    мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).
Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору Документи приймаються з 13.08.2019 року по 06.09.2019 року у відділі освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради (вул. Центральна, 103, смт. Біловодськ тел. 064-66-92-697, e-mail: bel_osvita628@ukr.net) Етапи проведення конкурсного відбору:      – перевірка знань законодавства України (тестування);      – перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;      – проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.      Перший етап конкурсного відбору (тестування) відбудеться 12.09.2019 р. у приміщенні відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
Про дату і час проведення розв’язання ситуаційних завдань та проведення публічної та відкритої презентації кандидати будуть  проінформовані додатково. За додатковою інформацією звертатися за телефоном 064-66-92-697.