Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду директора КУ «Інклюзивно- ресурсного центру» Біловодської селищної ради

Найменування і місце знаходження комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр» Біловодської селищної ради Комунальна установа «Інклюзивно- ресурсний центр» Біловодської селищної ради: вул.Філоненка , б. 11, смт. Біловодськ, Біловодського району, Луганської області, 92801.
Найменування посади та умови оплати праці Директор комунальної установи «Інклюзивно- ресурсного центру» Біловодської селищної ради. Посадовий оклад становить 5452 грн. та надбавки за престижність, роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, стаж.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора КУ «Інклюзивно- ресурсного центру» Біловодської селищної ради. Посаду директора КУ «Інклюзивно- ресурсного центру» Біловодської селищної ради може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра( спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) та стаж роботи не менше п’яти  років за фахом, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання Особа, яка претендує на заняття посади директора КУ «Інклюзивно- ресурсного центру» Біловодської селищної ради подає до конкурсної комісії такі документи:
   –  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;  –     автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);   – копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;   –   копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);   –  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти  років на момент їх подання. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).
Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору Документи приймаються з 25.09.2019 р.по 15.10.2019 р. у відділі освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради (вул. Центральна, 103, смт. Біловодськ тел. 064-66-92-697, e-mail: bel_osvita628@ukr.net) Етапи проведення конкурсного відбору: – кваліфікаційний іспит;      – співбесіда. Перший етап конкурсного відбору (іспит)
відбудеться 18.10.2019 р.
Про дату, час та місце проведення кваліфікаційного
іспиту та співбесіди кандидати будуть  проінформовані додатково.      За додатковою інформацією звертатися за телефоном 0646692697.