Оголошення про надання безоплатних консультаційних послуг та правової допомоги

Повідомляємо, що у період з 02 серпня по 02 грудня 2021 року на території Біловодської територіальної громади в межах проєкту «Обізнані громадяни – право спроможна громада» експертами благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СПІЛЬНА ДУМКА» заплановано надання безоплатних консультаційних послуг та правової допомоги за адресою: смт Біловодськ, площа Центральна, 1.

Проєкт реалізується БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СПІЛЬНА ДУМКА» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Розклад надання консультацій:

• з понеділка по п’ятницю у приміщенні Центру надання консультаційних послуг з 08.00 год до 12.00 год,
  • у вихідні дні  з 14.00 год до 17.00 год телефоном за номером +38 (067) 282-58-11;  +38 (099) 059-87-80; +38 (099) 413-39-90.

Крім цього, Центром заплановано надання систематичних виїзних консультацій та правової допомоги у старостинських округах громади відповідно до графіка, погодженого з Біловодською селищною радою.

Право на отримання безоплатних консультаційних послуг та правової допомоги мають всі без виключення особи, що перебувають на території Біловодської ТГ.

Благодійна організація

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СПІЛЬНА ДУМКА»