Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Біловодської селищної ради

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна:

1. Частини будівлі гаражів, розташованої за адресою  Луганська область, смт.Біловодськ, пл.Центральна, б.1 а саме:

• приміщення  № 3 площею 12,3 кв.м.  та № 4 площею 15,3 кв.м.;

Найменування балансоутримувача об’єктів оцінки:  Біловодська селищна рада.

Мета проведення оцінки : укладання договорів оренди комунального майна.

Телефон, факс замовника конкурсу: (06466) 20285 .

Електронна адреса замовника конкурсу: belrada_ps@ukr.net

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Біловодська селищна рада (92801, смт. Біловодськ, вул.Центральна, 105).

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання  містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього.

Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках  2 – 4 до Положення формою.

Конкурсна документація приймається з дня публікації на офіційному сайті Біловодської селищної ради.

Кінцевий термін подання документів – 16 грудня 2019 року 17-00.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурс відбудеться 17 грудня 2019 року  о 10.00 год. у приміщенні Біловодської селищної ради (92801, смт. Біловодськ, вул.Центральна, 105).