ОГЛЯД-КОНКУРС «НАЙКРАЩЕ СЕЛО РОКУ». БРУСІВКА

25 серпня Брусівка гучно відсвяткувала День села та взяла участь в огляді-конкурсі «Найкраще село року». На свято завітали почесні гості: селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Віталій Овчаренко, керуючий справами виконавчого комітету Лілія Полторак, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Олена Шилобрид, начальник відділу культури Світлана Джуніч, завідувач сектору з благоустрою Лілія Нечай та депутат Біловодської селищної ради Сергій Брус, яких привітали хлібом-сіллю.
З вітальним словом до місцевих жителів звернувся селищний голова Едуард Олєйніков. Слова подяки та побажання всього найкращого прозвучали від в.о.старости Брусівського старостинського округу Сергія Дяченка, депутата Біловодської селищної ради Сергія Бруса, голови спілки ветеранів праці Миколи Дяченка, заступника директора ТОВ «Литвинівський МТС» Андрія Засько. Духовні настанови прозвучали від ієрея Брусівського Свято-Покровського храму Едуарда Тарковського. Почесні гості відвідали місцевий храм та почули цікаву історію: на стелі храму намальовано Покрову Пресвятої Діви Богородиці, це зображення зберіглося з року заснування храму – 1845-го. Під час ремонтних робіт на початку ХХ століття стелю хотіли заштукатурити, але глина не втрималася саме на малюнку, і зображення Покрови Богородиці знову з’явилося перед прихожанами.
Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села, фото- та дитячі зони.
До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Учасники концерту від усього серця вітали теплими словами та піснями односельчан. За активну співпрацю з Брусівським старостинським округом в.о. старости нагородив Подяками односельців. Також, не обійшли увагою наймайстернішого кулінара села, головного кашовара, найкращого майстра чайної церемонії, найкращого шеф-повара та помічника кашоварів, яким вручили креативні жартівливі Дипломи.
Концертна програма була організована завдяки завідуючій Брусівським сільським клубом Людмилі Косогор. Участь в концерті взяли не тільки брусівчани від малу до велику, а й аматори художньої самодіяльності з Семикозівки та Литвинівки.
До Дня села були виготовлені вітальні банери, історичні хронографи (інформаційні буклети) та магніти з зображенням місцевих пейзажів. Наприкінці свята гостей чекала розважальна програма з конкурсами, іграми та дискотекою. Також, усіх присутніх пригостили традиційною українською стравою – кулешем.