Огляд-конкурс «Найкраще село року». Зелеківка

20 серпня огляд-конкурс «Найкраще село року» розпочався у Зелеківці з квесту. Так, на шляху до села, журі Конкурсу спочатку побачили віршовану підказку стосовно напрямку, а далі рухалися за різнокольоровими сердечками, які були розташовані впродовж вулиці. 
Діставшись до місця – сільського клубу – журі зустріли в.о. старости Бараниківського старостинського округу Володимир Горбуліч та завідуюча Зелеківським сільським клубом Любов Дмитренко. Діти привітали гостей короваєм.
Увазі гостей була представлена виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, куточки історії та відзнак. До речі, зелеківські майстрині Олена Войлова та Олена Руденко запрошені зі своїми виробами на Міжнародну виставку лялькарів. 
У 2018 році у Зелеківці була створена ініціативна група, яку очолила Любов Дмитренко. Ці соціально активні громадяни взяли участь в Обласному конкурсі проектів місцевого розвитку та отримали фінансування Центру дозвілля та розвитку громади с.Зелеківка. Було придбано меблі: стелажі, столи, м’які безкорпусні крісла та стільці у клуб. Поповнено технічну базу закладу культури – ноутбук, акустична система, фотоапарат. Активність групи продовжується у творчому напрямку: організації пізнавальних екскурсій селом для дітей, флешмобів та читання просто неба. 
Місцеві організатори неодноразово здивували гостей свята. Так, цікавинкою концерту були театралізовані соведучі, що розважали присутніх гострим гумором, яким зелеківці рятуються від буденних проблем. Багато номерів концерту супроводжувалися відео-рядом, в якому глядачі знайомилися з місцевістю села та його людьми. Зауважимо, що село Зелеківка виникло у 30-ті роки ХVІІ століття. Першими поселенцями стали жителі хутора Зелікова, назва якого походить від прізвища засновника – Зелик. У 1873 році в центрі села був побудований Храм Вознесіння, який після тривалої перерви та реставрації працює і на сьогоднішній день. Чисельність населення – 634 жителя. 
Концертну програму «Дивокрай-Зелеківка» представили: вокальний колектив «Коліжанки», танцювальний колектив «Свічадо» та вихованці творчої студії «Світанок». 
Гості свята були не тільки глядачами концерту, їм також було запропоновано виступити у ролі журі. Так, присутні на заході спочатку вибрали найкращий зразок гербу Зелеківки, а потім за фото-звітом оцінили учасників конкурсу «Квітуча садиба». Переможці були обрані за гучністю оплесків.
По завершенні програми глядачі поринули у відео-подорож Зелеківкою, яка перетворилася у веселий флешмоб в самій глядацькій залі.
За ініціативою Любові Дмитренко активні односельці були відзначені грамотами за особистий внесок у розвиток культурного та суспільного життя Зелеківки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here