Огляд-конкурс «Найкраще село року» . Семикозівка

Огляд-конкурс «Найкраще село року» був започаткований Біловодською селищною радою в червні 2019 року з метою соціального згуртування населення, збільшення рівня громадської ініціативи, залучення населення до активної участі у культурному житті громади. Критерії оцінювання:

– якість організації та підготовка творчого звіта села;

– якість презентації села керівником старостинського округу (або іншою уповноваженою особою);

– презентація роботи громадської організації на території села;

– благоустрій та чистота території села.

Конкурс вже відбувся в селах Парневе та Євсуг.

Сьогодні, 3 серпня, номінант – село Семикозівка. Концертну програму презентували Семикозівський Будинок культури та клуб на сільському стадіоні. Почесних гостей зустріли короваєм. З привітним словом до присутніх звернулися секретар Біловодської селищної ради Віктор Кучеров та в.о.старости Семикозівського старостинського округу Василь Осадчий.

Під час концертної програми ведучі сказали слова подяки та вручили пам’ятні подарунки своїм односельцям за номінаціями: «Сільські умільці», «Клумба натхнення», «Поезія», «Найстаріші люди села», «Багатодітні сім’ї».

Для гостей виступали: танцювальні колективи «Струмочок», «Азалі-dance», «Зіронька», жіночий вокальний колектив «Вербиченька» та солісти клубів, була організована дитяча ігрова програма та конкурсна програма для дорослих.