Огляд-конкурс «Найкраще село року». Село Лимарівка

8 вересня в огляді-конкурсі «Найкраще село року» участь взяла Лимарівка. Вже на в’їзді до села усіх приїжджих зустрічав банер, зроблений власноруч «Лимарівка щиро вітає гостей!». Почесні гості завітали до сільського клубу через «арку благополуччя», лимарівці радо зустріли представників Біловодської селищної ради короваєм та запросили на виставку майстрів художньо-ужиткового мистецтва. Окрім цікавих виробів на виставці був організований куточок нагород, які завоювала місцева футбольна команда «Зоря». Честь рідного села команда захищає з 1992 року. У 2018 році «Зоря» посіла І місце в чемпіонаті Біловодського району з футболу та І місце з міні-футболу у 2017-2018 рр. Наставник команди – Анатолій Негода.
Історію села представили у вигляді відео-презентації, яку гості дивились у залі клубу на великому екрані. Музичний супровід презентації був підібраний відповідно до подій на екрані: легкі, романтичні композиції змінювалися на сумні та тривожні, якщо мова йшла про часи війни або голодомору. Історія села була представлена вичерпно та цікаво.
Найстарший житель Лимарівки – це Квітка Ольга Стефанівна, в цьому році їй виповнилось 95 років, а наймолодша – Коломійцева Ул’яна – їй лише 8 місяців.
Є в Лимарівці й багатодітні родини. Так, у Курячого Івана та Овчаренко Віри підростають 3 донечки, Мірошник Юрій та Світлана виховують двох синів та дві донечки. В сім’ї Гнутової Клавдїї народились і зросли п’ятеро дітей. Десять дітей зростила і виховала Овчаренко Валентина, їй присвоєно почесне звання – «Мати-Героїня».
У 2018 році в Лимарівці була створена громадська організація «ЛЮБОКРАЙ», яка має на меті сприяти та підтримувати громадські ініціативи. Зроблені перші кроки – це очищення території села від скла та пластику. Вже є результати із сортування сміття.
У 2019 році ГО «ЛЮБОКРАЙ» взяла участь в конкурсі Біловодської селищної ради «Бюджет участі» і на даний момент реалізує проект «Організація активного дозвілля дітей шляхом облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика в с. Лимарівка». Це означає, що дитячий майданчик поповниться чотирма новими спортивно-ігровими елементами. Реалізація цього проекту стала можлива за підтримки місцевих підприємців та фермерів.
Перейнявшись історією Лимарівки з початку заснування до сьогодення, учасники заходу мали можливість насолодитися концертом, який відбувався на території клубу.
Концертна програма була дуже насиченою, різноманітною та цікавою, доказом цього стали бурхливі оплески та щирі посмішки глядачів. «Родзинками» заходу стали: жартівливий танок «Ми танцюєм в клубі реп» у виконанні аматорів художньої самодіяльності різного віку, авторській вірш Анастасії Пономар «Моя Біловодщина», пісня «Лимарянський батальон» у виконанні вокального ансамблю «Лимаряночка». За словами місцевих жителів, завідуюча сільським клубом Аліна Ходус зі своєю талановитою командою завжди дарують людям веселі свята, сьогоднішній день був цьому прикладом.
З вітальним словом до лимарівців звернулися: секретар селищної ради Віктор Кучеров, в.о.старости Кононівського старостинського округу Дмитро Ходус, керівник ФГ «Незалежність» Максим Скрипник, голова ветеранської організації Раїса Мазур, депутат селищної ради Кононівського старостинського округу Юлія Брус.
До свята були організовані: ярмарок, фото-зони, розважальна програма, частування кулешем.