Огляд-конкурс “Найкраще село року”. НИЖНЬОБАРАНИКІВКА

6 серпня естафету участі в огляді-конкурсі «Найкраще село року» перейняла Нижньобараниківка. На початку зустрічі гостям показали пізнавальну відео-презентацію про історію села. Віра Смажко, пенсіонерка та активістка села, із захопленням розповідала про життя Нижньобараниківки до революції, під час колективізації, голодомору 1932-1933 рр., Другої світової війни, післявоєнних та нинішніх років. Згадали у розповіді 56 односельчан, нагороджених орденами і медалями за сумлінну працю (І. Козленко, В. Паєвський, С. Шевченко, Л. Логвіненко та ін.). Серед нижньобараниківців є й інтернаціоналісти, які і в мирний час виконували свій військовий інтернаціональний обов’язок (П.Дреєв, В. Лукянцев, В. Шугайло). На території села діє первинна ветеранська організація, яку очолює Лариса Шенцова. Лариса Яківна звернулася до гостей з вітальним словом, в якому наголосила, що свічка їхнього села ніколи не згасне, адже її вогник підтримують дбайливі односельці, яким очільниця ветеранської організації щиро подякувала та побажала всього найкращого.
Після відео-презентації гостей свята запросили до виставки народних умільців, де жителі села продемонстрували свої творіння: плетіння, вишивання, малюнки, кулінарні вироби та ще багато чого цікавого. Для бажаючих зробити пам’ятні фотознімки була організована тематична фотозона.
Веселим, сповненим щирими емоціями, артистизмом і гострим гумором був святковий концерт у виконанні колективу художньої самодіяльності «Мальва» (керівник – Олена Задорожня, завідуюча сільським клубом). Присутні від душі посміялися під час німої гумористичної вистави «Панянка і селянка у потязі», яку на професійному рівні зіграли сестри Тетяна Полторак та Ніна Яблуненко. Також на концерті прозвучали пісні від колег-семикозян, які з радістю підтримали своїми запальними виступами Нижньобараниківку на конкурсі. Почесним гостям свята організатори вручили запашний коровай, а всіх присутніх пригостили домашньою випічкою від місцевих майстринь.
Наприкінці свята до гостей звернулися селищний голова Едуард Олєйніков та в.о.старости Нижньобараниківського старостинського округу Володимир Горбуліч.