Огляд-конкурс «Найкраще село року». Гармашівка

21 серпня огляд-конкурс «Найкраще село року» відбувся у селі Гармашівка, в якому проживає 237 жителів.
Жителі села Гармашівки радо зустріли гостей піснями та короваєм. Аби відразу створити гарний настрій усім присутнім, влаштували жартівливі конкурси. Також для гостей був організований ярмарок.
Живе село завдяки працьовитим людям. Є серед гармашівців майстри, яких Бог справді наділив великим талантом. Вони вміють все: шити, вишивати, писати, малювати, майструвати, виготовляти власноруч різні сувеніри. Це Погорєлова Галина, Гуц Інна, Дяченко Катерина, Білокобильська Валентина, Гуц Микола, Капацій Іван та ін. Їхні вироби були представлені на виставці майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
З давніх-давен візитною карткою Гармашівки була династія гармоністів та баяністів – сім’я Логвиненків, без них у всій окрузі не обходилось жодне весілля чи проводи в армію.
Святковий концерт відбувався у сільському клубі, завідувачкою якого є Олена Гуц. Саме завдяки їй в приміщенні клубу було створено музей історії розвитку і побуту села, в якому серед експонатів ми можемо побачити дитячу колиску XVIII століття, старовинний одяг та меблі, сільсько-господарський інвентар ті інші предмети побуту селян XVIII-ХХ ст. Також в приміщенні клубу розташована сільська бібліотека, де завжди радо зустрічає своїх читачів Рябенко Людмила.
З історією села гостей ознайомила відео-презентація. В святковому концерті взяли участь вокальний ансамбль «Файні молодичкі», дитячі танцювальні колективи та солісти. Після концерту всіх чекала розважальна програма.
Для усіх гостей свята були організовані зони відпочинку, де можна було пригоститися смачним кулішом та шашликом. Значну підтримку в організації та проведенні заходу надали фермери та депутат селищної ради Юлія Брус. Підготовка до Конкурсу допомогла місцевим жителям згуртуватись навколо спільної мети. До організації заходу долучилась велика кількість односельців – різного віку та різного роду занять. Жителі Гармашівкі переконані – запорука успіху у співпраці та бажанні змінювати громаду на краще.