Очільник області Сергій Гайдай з робочим візитом відвідав Біловодськ

Під час робочої поїздки до Біловодської громади, сьогодні, 13 грудня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай ознайомився з місцевою медичною інфраструктурою та відвідав інші об’єкти.
Зокрема, він оглянув комунальні некомерційні підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Біловодська багатопрофільна лікарня», Біловодський заклад дошкільної освіти № 4, КУ «Біловодська дитячо-юнацька спортивна школа Біловодського району Луганської області», відвідав коворкінг-центр на базі районної бібліотеки та ознайомився з виробничою діяльністю ТОВ «Племінний завод «Біловодський».
Також Сергій Гайдай оглянув ділянку з об’єкта «Капітальний ремонт автомобільних доріг за адресою смт Біловодськ вулиця Біловодська та вулиця Попова Біловодського району, Луганської області. Корегування».
У малій залі Біловодського РБК губернатор області провів зустріч з активом Біловодської селищної ради та особистий прийом громадян.
«Враження від поїздки позитивні. Біловодська громада бере участь у багатьох проєктах, активно залучаючи кошти від іноземних донорів і не тільки. Громада рухається. Це головне. Можна сидіти і скиглити, що все погано: поруч війна, область погано фінансується… А можна робити так, як роблять тут – розвиватися. Історія Біловодської громади – це історія про розвиток», – зазначив Сергій Гайдай наприкінці візиту до Біловодська.