Обласний турнір з шахів та шашок пам’яті Івана Івановича Короленка.

23.02.2019 року на другому поверсі стадіону «Юність» відбулися обласні змагання з шахів та шашок пам’яті Івана Івановича Короленка.

У турнірі з шашок загальнокомандне перше місце посіла команда Біловодської ОТГ. Другими стали гравці Марківського району, третє місце посіли учасники з Міловського району.

В особистому заліку серед чоловіків чемпіоном став В. Мирошник, друге місце зайняв Є. Дмитренко, третє – Ю. Геновський.

У грі серед жінок перше місце посіла Л. Кравченко, другою стала А. Ляшенко, третє місце зайняла С. Жиліна.

У змаганнях з шахів загальнокомандне перше місце посіла команда Біловодської ОТГ, друге місце – команда Марківського району, третє – команда Міловського району.

Чемпіоном на першій дошці став А. Касянов, друге місце посів Є. Курганський, третє місце – В. Гриценко.

На другій дошці місця розташувались наступним чином: перше місце – Ю. Клочок, друге місце – А. Пітербарг. Третє місце – А. Лєсніченко.

У змаганні серед жінок першою стала Л. Шуляка, друге місце посіла Голубнича, С. Іванова зайняла третє місце.

Переможців було нагороджено грамотами та медалями Біловодської селищної ради.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу в організації та проведені турніру Олександру Кірієнку.