Обласний семінар-практикум з техніки спортивного туризму.

0
12

З 01 по 03 лютого 2019 року на базі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Сватівської районної ради відбувся обласний семінар-практикум з техніки пішохідного туризму для організаторів, керівників гуртків та суддів туристських змагань з учнівської молоддю (в приміщеннях).

Від Біловодської громади на семінарі був присутній Андрій Прудкий, вчитель фізики та керівник спортивно-туристського гуртка Біловодської гімназії.
На семінар виносились наступні питання: правила змагань зі спортивного та пішохідного туризму. У практичній частині – техніка пішохідного туризму, організація страховки та проходження технічних етапів самонаведення перил, постановка та проходження дистанцій з техніки спортивного туризму в приміщеннях.
Дуже важливий та корисний матеріал отримали учасники семінару для роботи: для підготовки учнів до спортивних і туристичних змагань.