24 січня 2019 року у м. Сєвєродонецьк на базі ЛОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар «Підсумки першого циклу моніторингового дослідження в початковій школі» для відповідальних за проведення моніторингових досліджень у містах, районах та селищних радах Луганської області. Від Біловодської ОТГ взяли участь у семінарі – методист відділу освіти, відповідальна за проведення моніторингових досліджень у громаді  Юрченко Людмила та керівник районного методоб’єднання вчителів початкових класів Аксьонова Олена.

Зі словами привітання виступила Кутєпова Олена, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Луганської ОДА.

На семінарі були розглянуті наступні питання:

• Аналіз результатів моніторингового дослідження з літературного читання в 6 класах Савенко Любов, методист кафедри управління освітою та Колодяжна Валентина, методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО;
  • Сертифікація вчителів початкової школи. Пілотний проект у Луганській області.
  • Підсумки першого циклу моніторингового дослідження в початковій школі. Аналіз моніторингових досліджень усеукраїнського рівня. Завдання на 2019 рік – Міняйло Вікторія методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО.