Обласний конкурс з академічного живопису «Чарівна акварель».

2 лютого на базі Сєвєродонецької художньої школи проводився Обласний конкурс з академічного живопису «Чарівна акварель».

Богданович Олеся – учениця Біловодської дитячої школи мистецтв посіла І місце в середній віковій категорії (13-14 років) – викладач Овчаренко Н.К.

Також було проведено оцінювання обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» на тему «Ідея Соборності України, творчість Т. Шевченка…», за результатами якого наші учениці Богданович Олеся (викладач Овчаренко Н.К.) та Ткаченко Настя (викладач Жуковська Н.В.) нагороджені Дипломами.

Робота Ткаченко Анастасії. «Село! І серце одпочине.» відібрана для участі в заключному етапі конкурсу, який проходитиме у м. Київ, а робота «Молитва за Україну» Богданович Олеся. братиме участь в обласній виставці учнівської художньої творчості.

Вітаємо наших учениць з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові творчі вершини!