Обласні урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

0
50

13 лютого, в міському Палаці культури м. Сєвєродонецьк відбулися обласні урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан .

Звертаючись до присутніх, заступник голови облдержадміністрації Геннадій Іваненко зазначив, що вони з честю виконали інтернаціональний обов’язок протягом довгих десяти років.

Ветеранам бойових дій вручено обласні відзнаки – Почесні грамоти ла Листи подяки облдержадміністрації.

Почесні нагороди вручено мешканцям Біловодської ОТГ, учасникам бойових дій Володимиру Васильовичу Макаренко та Геннадію Васильовичу Скрипник. Ми пишаємося своїми односельчанами – героями та щиро вітаємо з отриманими нагородами!

Ви вистояли завдяки силі, мужності, сміливості і жаги до життя, витримали ці випробування та знаєте справжню ціну мирного неба над головою, ціну життя, дружби та єдності.