Обговорено можливості співпраці за перспективними напрямками розвитку Біловодської громади.

Збереження культурної спадщини є нашим обов’язком. Територія, яка має величезну культурну спадщину, повинна створити всі умови для збереження та популяризації свого історичного надбання. По це йшлося на робочій зустрічі Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова з заступником директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської облдержадміністрації Людмилою Ахтирською, директором Луганського центру розвитку місцевого самоврядування Ігорем Агібаловим та радником Центру з питань децентралізації Ольгою Терентьєвою.

Великі туристичні можливості Біловодської громади обумовлені багатьма чинниками: численні пам’ятники історії та архітектури, мальовничі краєвиди, оточені лісними масивами та безкраїми степами. Золотим фондом Біловодщини є архітектурні ансамблі кінних заводів, які є пам’ятниками архітектури 18-19 століття національного значення. Найбільш видатною архітектурною спорудою на території Біловодської громади є Свято-Троїцький храм,  пам’ятник архітектури першої половини 19 століття, який виконано у візантійському стилі відомим архітектором імператорських військово-кінних заводів Григорієм Івановичем Букіним.

Людмила Ахтирська звернула увагу на зацікавленість міжнародних партнерів у співпраці саме по темі історико-культурної спадщини, на можливості Біловодської громади у напрямку розбудови культурно-туристичного простору, популяризації історичного надбання, представлення Біловодщини на національному рівні як потужної з величезним туристичним потенціалом та відкритою до співпраці території.

В рамках робочої зустрічі гості зустрілися з головним лікарем КНП «Біловодський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зоєю Малищенко та генеральним директором КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Романом Чередниченко. В ході зустрічі обговорювали проблемні питання в контексті реформування галузі охорони здоров’я, функціонування медичних закладів. Окреслили основні напрямки подальшої співпраці.

Наприкінці зустрічі гості ознайомились з матеріальною базою медичного закладу та відмітили позитивні напрацювання співпраці керівництва громади з закладами охорони здоров’я щодо їх оснащення і модернізації сучасним медичним обладнанням.