31 липня у малій залі РБК відбувся круглий стіл на тему: «Обговорення експертних звітів з оцінки стану фінансової діяльності та існуючих систем управління в громаді» за Програмою розвитку Організації Об`єднаних Націй.

Групою національних експертів виконано роботи з аналізу та оцінки стану фінансової діяльності і систем управління в пілотних ОТГ. Під час заходу обговорювалися:

1. Концепція модельного підходу до організації ефективної фінансової діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації (Овчаренко Тетяна, незалежний експерт-консультант з питань місцевих бюджетів ОТГ).
  2. Звіт з оцінки стану наповнення доходної частини бюджету цільової громади (Шубіна Ольга, незалежний експерт-консультант у сфері фінансів, місцевих податків та зборів)
  3. Звіт з оцінки стану залучення додаткових фінансових ресурсів в цільовій громаді (Поворозник Василь, незалежний експерт-консультант у сфері інвестицій та проектного менеджменту).
  4. Звіт з оцінки ефективності розподілу та використання фінансових ресурсів у цільових об’єднаних територіальних громадах (Корнієнко Андрій, незалежний експерт-консультант з бюджетного та податкового законодавства).
  5. Звіт з оцінки рівня прозорості, відкритості та підзвітності в громаді (Семенець Галина, експерт-консультант з фінансового права, бюджетного та податкового законодавства).
  6. Функціональний аналіз: оцінка та огляд систем управління (Соболь Роман, експерт з питань оцінки та огляду системи управління)
  7. Висвітлення питань щодо удосконалення роботи ЦНАП, зокрема віддалених робочих місць; впровадження електронного документообігу в ОТГ та ЦНАП; впровадження електронних адміністративних та соціальних послуг (Молошний Анатолій, спеціаліст з адміністративної децентралізаії Програми ООН з відновлення та розбудови миру)