Новий гурток «Комп’ютерна грамотність»

В Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області для осіб поважного віку, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю впроваджено новий гурток «Комп’ютерна грамотність». На заняттях гуртка «Комп’ютерна грамотність» учні у затишній атмосфері вивчатимуть найсучасніші інформаційні технології, навчаться працювати в інтегрованому програмному середовищі та підвищать загальну комп’ютерну грамотність. Учасники вмітимуть створювати власні сторінки в соціальних мережах, отримають основи роботи в мережі Internet та багато іншого.Заняття в гуртку відбуватимуться в комп’ютерному класі обладнаному трьома моноблоками та одним ноутбуком з високошвидкісним виходом до мережі Internet. Навчання передбачено на безоплатній основі.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном (06466) 9-12-30 або за адресою: Луганська обл., смт.Біловодськ,вул. Козюменського, 15 А.