Новини

В рамках Компоненту «Місцеве самоврядування і реформа децентралізації» Програми ООН «Відновлення  управління та сприяння  примиренню  в постраждалих  від кризи громадах України»  у місті Сєвєродонецьк   16 – 19  квітня 2018 року  пройшов  семінар – тренінг «Децентралізація у сфері надання  адміністративних послуг: перспективи, переваги та практичні методи запровадження»  за участю  представників  центрів надання  адміністративних послуг (ЦНАП)  міст Івано-Франківська та Сум, Одеського міського центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді.  Від Біловодської ОТГ  у навчанні  взяли участь адміністратори  ЦНАП.

Під час заходу  тренери  Всеукраїнської Асоціації  центрів надання  адміністративних послуг  поділились досвідом роботи  у сфері  надання  адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування з питань  державної реєстрації бізнесу, нерухомості,  земельних питань та будівництва. Було  вивчено  досвід роботи  інтегрованої системи  надання   соціальних послуг на прикладі громади м. Одеси.  У ході    практичного  блоку учасники  відвідали  ЦНАП у м. Лисичанську, ознайомились з процесом  створення та досвідом  його роботи. Особливу увагу  було приділено запровадженню програмного комплексу «ЦНАП  —SQS»,  розробником якого є ТОВ «РЕНОМЕ-СМАР, з реєстрації/зняття з реєстрації місця  проживання осіб. Також ознайомилися з роботою програмного продукту «Універсам  послуг» (розробник Івано-Франківська міська рада).

Дякуємо  організаторам за можливість вивчення позитивного досвіду  в сфері надання  адміністративних та соціальних  послуг.