Нова платформа для громадської активності та згуртування

12 вересня 2020 року в Новоолександрівському старостинському окрузі на базі сільського будинку культури відкрито діалогову платформу «Новий ФОРМАТ участі».  Урочисте відкриття відбулося за участі Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова, який наголосив на важливості співпраці між органами місцевого самоврядування, громадськістю та міжнародними партнерами. Прикладом такої успішної співпраці є відкриття платформи «Новий ФОРМАТ участі» на базі Новоолександрівського сільського Будинку культури.

Платформу створено для відкритого соціального діалогу та напрацювання конкретних пропозицій розвитку громадських просторів шляхом проведення обговорення між представниками ОМС та громади щодо нагальних проблем та потреб.

У межах платформи «Новий ФОРМАТ участі» передбачено обмін ідеями між мешканцями ОТГ, поширення кращих практик, експертна підтримка громадських ініціатив та залучення мешканців до управління місцевими справами.

Відкриття платформи стало можливим в межах реалізації проєкту «Новий ФОРМАТ участі мешканців Біловодської ОТГ в управлінні громадою», який реалізує ГО «Наш формат» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Капітальний ремонт приміщення було профінансовано з місцевого бюджету.