21 вересня 2019 року для представників Біловодської громади був організований семінар-тренінг з питань інклюзивного прийняття рішень, який провели начальник з міжнародних зв’язків Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Лариса Байда, експерт по правам людини Людмила Фурсова та представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Луганській області, Голова Правління ЛОМГО “АМІ-Схід” Тетяна Баранцова.

Захід проводився в межах проекту “Нічого для нас без нас: участь людей з інвалідністю у прийнятті рішень на місцевому рівні” Луганської обласної молодіжної громадської організації “Асоціація молоді з інвалідністю Східного Донбасу – Схід” та був спрямований на отримання інформації про найкращі шляхи впровадження інклюзивної політики громади та залучення осіб з інвалідністю до прийняття рішень.

У заході взяли участь селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Володимир Гніденко, спеціалісти сфери освіти та соціального захисту населення, які займаються питаннями інклюзивної освіти та допомоги особам з інвалідністю.