Найсильніші в області!

0
15

16 березня 2019 року в м.Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 13 років. У змаганнях взяли участь більш ніж 70 юних атлетів з 7 районів Луганщини, в яких цей чудовий вид спорту є профільним.

Команду Біловодської об’єднаної територіальної громади представили вихованці Біловодської школи важкої атлетики.

За результатами змагань, перемогу в загальному командному заліку святкували наші юні дарування. Звання чемпіона серед дівчат виграла Дарина Ткаченко з результатом у ривку – 16 кг, у поштовху – 20 кг, у ваговій категорії до 40 кг.

На першу сходинку п’єдесталу піднялася Валентина Логвиненко в ваговій категорії до 49 кг з сумою 54 кг. Срібні медалі виграли: Маша Боровенська – у ваговій категорії до 40 кг, з результатом в ривку – 15 кг, у поштовху – 18 кг, та Настя Бугайова – у ваговій категорії до 45 кг, яка у ривку зафіксувала 16 кг, у поштовху – 19 кг.

Залікові очки принесли: Христина Семикоз (15кг + 18 кг) у ваговій категорії до 32 кг та Настя Коновалова (20кг + 25кг) у ваговій категорії до 36 кг, які покращили свої результати та посіли 4 місце. У загальному заліку дівчата посіли перше місце, залишив свої суперниць далеко позаду.

Кращим серед хлопців в нашій команді був Валерій Черноус, який виборов звання чемпіона у ваговій категорії до 45 кг.

Покращив своє досягнення в сумі на 7 кг, зафіксував у ривку 48 кг, у поштовху 56 кг, у ваговій категорії до 49 кг та виграв золоту медаль – Олександр Кошарний (45кг+60кг). Срібну медаль у ваговій категорії до 45 кг виграв Ігор Стрига (47кг+55кг). Бронзові медалі у скарбничку команди поклали Єгор Кузнєцов у ваговій категорії до 38 кг, який покращив своє досягнення в сумі на 3 кг (21кг+30кг) та Ігор Ковальов (33кг+42кг) у ваговій категорії до 55кг. Залікові очки принесли Данило Бєліков (17кг+23кг), Віталій Бєліков (15кг+19кг) у ваговій категорії до 34 кг, Костя Ковальов (29кг+39кг) у ваговій категорії до 55 кг. У загальному заліку команда наших хлопців, наймолодша серед усіх учасників, посіла третє місце, зовсім трохи поступившись своїм суперникам, але, не залишила жодних шансів іншим для перемоги над ними.

Переможців та призерів змагань в особистому заліку було нагороджено медалями та грамотами, переможцям та призерам командного заліку вручено кубки та грамоти управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації.