Найстарша жителька Біловодщини Феоктиста Яківна Дейнеко відзначила 107-ий День народження

Секретар селищної ради Віктор Кучеров та керуюча справами виконавчого комітету Лілія Полторак від імені Біловодської селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу привітали зі 107-річчям найстаршу жительку Біловодської громади Феоктисту Яківну Дейнеко.
Секретар ради Віктор Кучеров звернувся до іменинниці зі щирими словами вітання: «Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої».
Музичні привітання Феоктисті Яківні пролунали від колективу «Супутник» народного хору ветеранів війни та праці районного Будинку культури.
Квіти, щирі побажання, подарунки та пісні, а, головне, увага – приємно вразили Феоктисту Яківну. Довгожителька щиро подякувала гостям за привітання та запросила на наступний День народження.