Народний депутат України Сергій Шахов разом з колегами-парламентарями від Луганщини завітав до Біловодська

Сьогодні, в районному Будинку культури, відбулася зустріч народного депутата України Сергія Шахова разом з його колегами – нардепами Сергієм Вельможним, Олександром Лукашовим та Олександром Суховим з керівництвом селищної ради, підприємцями та активом Біловодської громади. Присутні мали змогу поспілкуватися з народними депутатами та поставити їм найбільш хвилюючі запитання. Зокрема, було обговорено теми ремонту доріг, ринку землі, особливостей обігу підакцизних товарів, а також нововведень, що стосуються роботи підприємців. Сергій Шахов наголосив, що жодне звернення від представників громади не залишиться без уваги, подякував усім за підтримку та висловлену йому на виборах довіру.
Під час зустрічі з активом громади Подякою народного депутата України Сергія Шахова були відзначені жителі Біловодської громади: Людмила Полторак, Олена Волик, Тетяна Кузьменко, Михайло Козлов та Неля Білянська.
Зустріч відбулася у теплій, святковій атмосфері, яку створили щирі привітання від народних депутатів України, виступи наймолодших вихованців Біловодської дитячої школи мистецтв та співака Сергія Юрченка.
Вітаючи з прийдешніми Новорічними святами, народний депутат Сергій Шахов почастував солодощами дітей та дорослих.