Нарада щодо підведення підсумків та вивчення передового досвіду реформування первинної ланки медико-санітарної допомоги

16 січня 2019 року в Біловодському районному Будинку культури на базі КНП «Біловодський ЦПМСД» відбулася нарада головних лікарів Центрів ПМСД щодо підведення підсумків та вивчення передового досвіду реформування первинної ланки.

В нараді взяли участь селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков та заступник директора Департаменту охорони здоров‘я Луганської ОДА Ольга Рибалка.

Учасниками наради обговорено найактуальніші питання діяльності первинної ланки в сільській місцевості та презентовано нові інтегровані системи дистанційної діагностики ІDIS з можливістю телеметричної передачі даних.