Нарада-семінар для суб’єктів підприємницької діяльності Біловодщини

26 квітня 2019 року в малому залі районного Будинку культури була проведена нарада-семінар для суб’єктів підприємницької діяльності Біловодщини.

Були розглянуті питання змін в податковому, пенсійному законодавстві, законодавстві про зайнятість населення,  соціального страхування при тимчасовій втраті працездатності, безпечних умов праці, програми кредитування та супроводу діяльності що надає «Приватбанк».

Представлений проект Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва на території Біловодської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Під час наради, з метою координації діяльності органів, що регулюють діяльність в сфері малого та середнього підприємництва, для побудови діалогу між органами влади та підприємницькими структурами, запропоновано створити постійну діючу Координаційну раду з питань сприяння розвитку підприємництва. А також розглянуте Положення про координаційну раду та запропонований  її склад.

Порушено питання про створення консультаційної служби з питань підприємницької діяльності при управлінні економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради, як першого кроку до створення дорадчої служби з розвитку підприємництва Біловодської селищної ради, використання сайту Біловодської селищної ради, як інструменту допомоги в діяльності та інформування підприємницьких структур, розглянуто питання функціонування «Гарячих ліній», як механізму системи зворотного зв’язку між органами контролю та управління та підприємницькими структурами.

Підприємці мали можливість поставити питання, що потребують вирішення, та отримати кваліфіковані відповіді на них.

На завершення, було вирішено проводити такі наради  один раз на квартал.