Нарада – навчання

11 квітня 2019 року в малому актовому залі Біловодського районного Будинку культури управлінням економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради була проведена нарада-навчання з роз’яснення  порядку прийому документів щодо оформлення бюджетної дотації за утримання  молодняку великої рогатої худоби, передбаченою Постановою Кабінету Міністрів від 30.01.2019 №110.

          В нараді приймали участь керуючий справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілія Полторак, керівник Центру надання адміністративних послуг Наталія Іванова,  відповідальні особи старостинських округів та адміністратори Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради.  

          Під час практичних розглядів документів, що були надані для оформлення бюджетної дотації особливу увагу звертали на порядок ідентифікації тварин, правильність та строки подання документів, уточнені нові форми журналів обліку та відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк станом на 01 травня 2019 року. Під час наради були  надані відповіді на всі поставлені питання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here