Напередодні чергової річниці Конституції України працівників селищної ради нагороджено Подяками

Урочистості з нагоди відзначення 24-ї річниці Конституції України відбулися у приміщенні Біловодської селищної ради. Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков звернувся до присутніх зі словами привітання та подякував за сумлінну працю.
«Пам’ятаємо, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість. Головне – бути єдиними у своїх прагненнях добра, злагоди, правди. Адже в нас одна доля і одна Україна, а Конституція – найвищий символ нашої нації», – підкреслив селищний голова.
Подяками Біловодської селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі, активну громадянську і життєву позицію та з нагоди 24-ї річниці Конституції України нагороджено:

СЕРГІЯ ДЯЧЕНКА – виконуючого обов’язки старости Брусівського старостинського округу Біловодської селищної ради;
СВІТЛАНУ ДЖУНІЧ – начальницю відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
ФЕДОРА ГОРБАНЬОВА – спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Біловодської селищної ради;
СЕРГІЯ БРУСА – спеціаліста І категорії сектору з благоустрою виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
АЛІНУ БОЛДАР – головного спеціаліста фінансового відділу Біловодської селищної ради.