«Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

11 серпня 2020 року відбулось перше засідання Ініціативної групи  для створення Робочої групи при Біловодській селищній раді для супроводу субпроєктів  проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Відповідно до Розпорядження Біловодської селищної ради № 158 від 28.07.2020 року до складу ініціативної групи ввійшли:

Володимир Гніденко, заступник Біловодського селищного голови, Віталій Овчаренко заступник Біловодського селищного голови, Микола Тертичний заступник Біловодського селищного голови, Лариса Супрун, начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, Анатолій Гребєнік, голова громадської організації «Деркул – 2013» та Ірина Баришенко, голова громадської організації «Євсуг діє».

Під час засідання було обрано керівника ініціативної групи – Володимира Гніденко, секретарем Ініціативної групи, відповідального за ведення протоколів засідань групи обрано Ларису Супрун.

На першому засіданні розглядались такі питання:

– про визначення дати, місця та часу проведення установчих зборів Ініціативної групи  для створення Робочої групи при Біловодській селищній раді для супроводу субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України;

– про затвердження повідомлення про проведення установчих зборів;

– про затвердження зразків заяви та інших документів на участь в Робочій групі, витягу з протоколу, документів про легалізацію ІГС.