Начальницю архівного відділу виконкому селищної ради Тетяну Разумну нагороджено Листом подяки Державного архіву Луганської області

Сьогодні, 23 грудня, в режимі відеоконференцзв’язку, відбувся обласний урочистий захід, присвячений Дню працівників архівних установ. Під час заходу заступник директора Держархіву Луганської області Тетяна Лисенко нагородила начальницю архівного відділу виконкому Біловодської селищної ради Тетяну Разумну Листом подяки за багаторічну плідну працю в архівній сфері області, вагомий особистий внесок у збагачення та збереження культурної спадщини Луганщини, за активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня працівників архівних установ.
Вітаємо Тетяну Іванівну з обласною відзнакою та з нагоди професійного свята! Дякуємо за відмінну роботу! Нехай трудові будні приносять Вам задоволення і реалізацію всього задуманого. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, бажаємо Вам міцного здоров’я та наснаги!