На засіданні секції Асоціації міст України презентовано збірник, в якому розповідається про успішний досвід економічного розвитку Біловодської ОТГ

21-22 листопада 2019 року в м.Дніпро відбулось засідання Секції Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку.
Захід був організований Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку. В засіданні Секції взяли участь представники Асоціації міст України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства та посадові особи органів місцевого самоврядування з 15 областей України.
Під час дискусії було обговорено питання щодо стратегічних та практичних аспектів розвитку індустріальних парків в Україні, дії Асоціації міст України у законодавчому процесі в сфері місцевого економічного розвитку, розвиток малого та середнього підприємництва в громадах. Також були розглянуті можливості міжмуніципального співробітництва як інструменту забезпечення інвестиційної привабливості територій, вивчено досвід Мереф’янської ОТГ у сфері місцевого економічного розвитку, напрацьовано спільні пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства у сфері місцевого економічного розвитку, проведено обмін думками щодо проблем місцевого економічного розвитку та шляхів їх вирішення.
Учасникам було презентовано посібник «Моделі місцевого економічного розвитку: успішні практики», в якому висвітлено досвід Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади разом з 11 іншими громадами України.