На Біловодщині вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні виповнюється 35 років із дня вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, який назавжди увійшов в історію, як одна з найбільших техногенних катастроф, що принесла болючі втрати, масові евакуації, паніку, страх і непевність.

З нагоди трагічних квітневих днів 1986 року у Біловодську вшанували подвиг усіх тих, хто загинув під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Тих, хто ціною власного здоров’я і навіть життя закрили собою світ від жахливих променів радіації – пожежники, лікарі, військові, правоохоронці, будівельники, водії, механізатори.

Вже традиційно учасники заходу здійснили покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС. У покладанні квітів взяли участь селищний голова Олег Мирошник, представники місцевої влади, громадських організацій чорнобильців. Пам’ятними орденами, медалями та почесними відзнаками «35 років з дня аварії на ЧАЕС» нагородили біловодчан, які ліквідували наслідки аварії. Також пам’ятні подарунки та квіти отримали вдови померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство.

Від душі бажаємо кожному міцного здоров’я, достатку, миру і злагоди в родинах!