На Біловодщині привітали зі святом громадян похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.
Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
Сьогодні з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана у приміщенні територіального центру Біловодська відбувся концерт-зустріч «Роки людині до лиця», під час якого присутнім дарував свої пісні народний вокальний ансамбль «Степівчанка». Відділом освіти виконавчого комітету була організована Акція милосердя, в рамках якої учні та вчителі відвідували знайомих похилого віку, цікавилися їхнім життям та здоров’ям, пригощали солодощами. В старостинських округах громади людей поважного віку також не залишили без уваги – вони отримували привітання на дому, у приміщеннях клубу були організовані святкові зустрічі з чаюванням.
Голова Біловодської ОТГ Едуард Олєйніков від імені селищної ради привітав довгожительку Біловодська – 106-ти річну Дейнеко Феоктісту Яківну, секретар ради Віктор Кучеров – 107-ми річну жительку Кононівки Скрипник Марію Йосипівну.
«Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку! Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за внесок у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Дорогі батьки, матері, бабусі і діди! Ваші стійкість і самопожертва завжди будуть для всіх яскравим прикладом мужності і любові до Вітчизни. Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і добробуту!» – привітав жителів поважного віку Біловодської ОТГ селищний голова Едуард Олєйніков.