На Біловодщині підписали меморандум про взаєморозуміння з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва

В рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення у Східній Україні” 17 березня 2021 року з метою інформування про проєкт з психосоціальної підтримки та ознайомлення із ситуацією з послугами у сфері психічного здоров’я та психосоціального благополуччя на території Біловодської селищної територіальної громади відбулась зустріч представників Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

В ході обговорення директорки проєкту Сари Райт, координаторки проєкту Олени Монюк та провідного експерта Харківського інституту соціальних досліджень Андрія Черноусова з головою селищної ради Олегом Мирошником, заступником голови Володимиром Гніденком, начальниками управління економіки, відділу соціального захисту населення та директорами, представниками Центру соціальних служб і ТЦСО (НСП) було запропоновано шляхи для подальшої співпраці. Результатом зустрічі стало підписання представниками обох сторін меморандуму про взаєморозуміння.