На Біловодщині медичних працівників привітали з прийдешнім професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника керівництво громади завітало до медичних закладів громади привітати працівникам із професійним святом.

«Ви завжди на сторожі найдорожчого для людини – її життя. Щоденно кожен із вас виконує надважливу роботу: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній, чи лікуючи у відділенні. Саме тому хочеться побажати, щоб ви не тільки дбали про здоров’я оточуючих, а й берегли своє» – підкреслив очільник громади.

Зі щирими словами вдячності селищний голова Олег Мирошник разом з заступником селищного голови Володимиром Гніденком та секретарем ради Денисом Боронниковим нагородили подяками Біловодської селищної ради відділення КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» за їх плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок в справу надання медичної допомоги населенню Біловодщини та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.