МОЄ СЕЛО – НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ЗЕМЛІ

На Біловодщині свої Дні народження відсвяткували відразу кілька населених пунктів – Новолимарівка, Новоолександрівка та Данилівка.

Ці чудові дні об’єднали людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише взяти участь у конкурсах, переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію. Взагалі Біловодська земля овіяна духом свободи, окроплена кров’ю наших пращурів, рясно полита солоним потом хліборобів, прекрасна будь-якої пори року своєю особливою, лише їй притаманною красою.

Привітати з такою важливою подією жителів вищезгаданих територій завітали почесні гості — Біловодський селищний голова Олег МИРОШНИК, його заступники Володимир ГНІДЕНКО й Іван КУТВІЦЬКИЙ та секретар ради Денис БОРОННИКОВ.

Свята закінчувались, але людям не хотілось розходитись по домівках, адже позитивні емоції та радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на святкування.