Моніторинговий візит до Євсузького закладу освіти

На виконання плану реалізації завдань моніторингової групи щодо дотримання екологічних і соціальних стандартів під час реалізації субпроєктів НКПВУ було здійснено моніторинговий візит до села Євсуг на об’єкт Євсузький заклад освіти.

Члени моніторингової групи мали можливість оцінити стан виконання будівельних робіт по реконструкції закладу освіти. Також членам моніторингової групи була надана можливість переглянути будівельну документацію та поточні технічні документи на виконання будівельних робіт.

Директор Євсузького закладу освіти Людмила Комлик та представники підрядної організації відповіли на всі запитання, які виникали у членів моніторингової групи та представників громадськості. За результатами подальшого аналізу документації та відомостей, отриманих під час моніторингового візиту, обговорення поточного стану дотримання екологічних і соціальних стандартів, буде сформовано рекомендації для Робочої групи щодо заходів управління впливами/реагування на ризики до ходу реалізації субпроєкту.