Мітинг на честь 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

15 лютого 2019 року біля пам’ятника загиблим воїнам – інтернаціоналістам в смт. Біловодськ відбувся урочистий мітинг з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану .

Згадати події тих днів, вшанувати загиблих земляків та подякувати живим зібралися: керівництво Біловодської ОТГ – селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії «»НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, військовий комісар районного військового комісаріату, старший лейтенант Сергій Свириденко, начальник відділу поліції Віталій Токарєв, голова районної організації ветеранів Афганістану Олександр Шумило, керівники установ та організацій, школярі та мешканці Біловодської ОТГ.

Звертаючись до присутніх, селищний голова Едуард Олєйніков зазначив: «Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатиме про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякую усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Впевнений, що ви й надалі будете взірцем високого професіоналізму, лицарства і благородства. Бажаю міцного здоров’я і мирного неба. Щастя вам і вашим рідним, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України».

Народним депутатом України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергієм Шаховим було надіслано телеграму зі словами шани та глибокої вдячності усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу в «гарячих точках» планети.

Подяками народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова за особисту мужність і героїзм при виконанні інтернаціонального обов’язку, нагороджені учасники бойових дій на території інших держав, наші земляки – Микола Романович Кулібаба, Олександр Іванович Авраменко, Олександр Володимир Шумило. Грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Володимира Васильовича Макаренко. Медаллю Української спілки ветеранів Афганістану «За заслуги» нагороджено Івана Григоровича Латку.

До пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам присутні поклали квіти в знак світлої пам’яті тих, хто віддав своє життя в ті страшні дні, присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.