Міловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє про спрощення дистанційного отримання правової допомоги

Завдяки підписаному “Меморандуму про співпрацю” між Міловським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги та районними секторами філій Центру пробації в Луганській області, а саме Біловодському, Станично-Луганському, Марківському та Міловському районних секторах з питань пробації, стало можливе дистанційне надання правової допомоги (БПД) відвідувачам.

З початку 4 квартала 2018 року почали та продовжують діяти дистанційні консультаційні пункти на базі вищеназваних відділів.

За останній квартал минулого року за правовою допомогою через дистанційні пункти доступу вже звернулись сім громадян. Кожен клієнт пробації, що має будь-яке правове питання, зможе звернутися за його вирішенням до працівників сектору, які в свою чергу забезпечать дистанційне звернення громадянина за допомогою електронних засобів зв’язку (мобільного, або через мережу Інтернет з використанням відеозв’язку), допоможуть отримати правову консультацію або інший різновид безоплатної правової допомоги без потреби особисто відвідувати бюро або місцевий центр правової допомоги. Дистанційно за правовою консультацією може звернутись взагалі будь-яка людина, у тому числі не громадяни України.

Графік роботи пунктів дистанційного доступу в секторах пробацій опубліковано на сторінці Міловського місцевого центру в соцмережі “Фейсбук” (https://www.facebook.com/Milove.MC ), він не змінився: щовівторка та щочетверга від 9-00 до 12-00., але кожен може звертатись за безоплатною правовою допомогою незалежно від графіку, дистанційно та самостійно вже зараз, за телефонами:

(06465) 2-29-49 (Міловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

(06466) 9-12-78 (Біловодське бюро правової допомоги) та

(06472) 2-14-54 (Станично-Луганське бюро правової допомоги) в будь-який робочий час.

Мешканці Марківки та Марківського району за отриманням дистанційної правової допомоги можуть звернутись до Марківської районної адміністрації, або до Марківської районної бібліотеки, з якими Міловський місцевий центр правової допомоги має домовленість про надання дистанційного доступу до БПД.

Також можлива відеоконсультація з використанням власного пристрою для відеозв’язку (SKYPE). В цієї якості можна використовувати ноутбук, або смартфон з встановленим програмним забезпеченням.  Для відеозв’язку потрібно подзвонити SKYPE-користувачу office.luhansk.legalaid в часи для відеозв’язку (вівторок та четвер з 13-00 до 16-45).