Організація та зберігання документів в БРЦДЮТ

Вчитися чомусь новому – ніколи не пізно. І якщо є бажання – то завжди все вийде. У Біловодському районному центрі дитячої та юнацької творчості (далі БРЦДЮТ) документи не упорядковувалися з моменту його створення. Тим більше викликає схвалення бажання директорки цього позашкільного навчального закладу Марини Глущенко  навести порядок як в діловодстві, так і в підшивці архівних документів.

Тому вона разом з начальницею архівного відділу Біловодської селищної ради Тетяною Разумною розбиралися в питаннях правильного складення наказів, використання бланків для їх видання та для листування, формування та оформлення справ відповідно до затвердженої номенклатури справ, яка наприкінці кожного року уточнюється, передруковується, затверджується керівником установи та вводиться в дію з 01 січня нового року.

Також, були відібрані справи тривалого зберігання та з кадрових питань (особового складу), проведено майстер – клас по складенню титульних аркушів, засвідчувальних написів, підшивці справ.

Зосереджено увагу на необхідності дотримуватися та використовувати як підмогу в роботі індивідуальну інструкцію з діловодства БРЦДЮТ, яка розроблена на підставі Типової інструкції з діловодства 2018 року (зі змінами) та схвалена експертною комісією селищної ради.

А на черзі: складення описів справ тривалого зберігання, з кадрових питань (особового складу), історичної довідки установи та акту про вилучення для знищення справ, термін зберігання яких закінчився.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here