Маєте ферму чи вирощуєте овочі? Можете отримати бізнес-грант до $1000 від DRC-DDG

Програма тільки для жителів Біловодської об’єднаної територіальної громади (Луганська область)

Напрямки підтримки: початок, відновлення або розширення існуючого бізнесу та/або самозайнятості у напрямках вирощування овочів, птахівництва та тваринництва.

Благодійна допомога може бути надана для:

• придбання обладнання для обробки присадибних земельних ділянок
  • закупівлі поливних систем
  • купівлі матеріалів для тепличного господарства
  • закупівлі поїлок, годівниць, кліток та інших матеріалів для ведення с/г діяльності

Критерії відбору учасників програми:

• Життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї, розуміння схеми її реалізації
  • Наявність досвіду ведення бізнесу
  • Актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї
Возможно, это изображение (текст)

Щоб подати заявку на участь у програмі телефонуйте за номерами:
☎ 073 066 53 38 Михайло
☎ 093 037 29 03 Олександр

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі.

«Програма економічного розвитку східної України» можлива завдяки підтримці Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, а також уряду Великої Британії.