Луганщина – світанок України

13 квітня в смт. Біловодськ відбувся традиційний щорічний фестиваль-конкурс «Луганщина – світанок України». Це творчий звіт закладів культури перед громадою та підведення підсумків роботи творчих самодіяльних колективів Біловодської ОТГ за два роки.

Оцінювала конкурсну програму обласна комісія до складу якої увійшли директор Луганського обласного центру народної творчості І. Дячук, директор коледжк культури та мистецтв м. Сєвєродонецьк М. Яворська, провідні фахівці ЛОЦНТ та обласних закладів культури, заслужений працівник культури України Г, Верескун, начальник відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради С. Джуніч.

Початком обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв «Луганщина – світанок України» стала вишукана виставка творчого надбання народних митців селища, яка нараховувала 65 майстрів і більш 250 робіт. На виставці було представлено різноманітні стилі та техніки, це – лозоплетіння, бісероплетіння, живопис, в’язання, вишиванки, декупаж, ляльки-мотанки,  аплікація та багато іншого.

Після відвідування виставки вельмишановне журі зайняли почестні міста у глядацькій залі та мали змогу доторкнутись до таланту Біловодщини.

Хочеться подякувати всім, хто приймав участь у заході: керівникам закладів культури громади, аматорам, творчим особистостям, педагогам та вихованцям дитячої школи мистецтв!

Велике спасибі керівництву громади, відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, працівникам освіти, дітям, за підтримку та наданий транспорт!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here