У результаті співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та структурним підрозділом ООН Жінки в рамках реалізації Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» Біловодська селищна об’єднана територіальна громада отримала від партнерів в якості допомоги розроблені для нашої громади флаєри для розповсюдження серед населення.

Флаєр має назву «Локалізація на місцевому рівні Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та містить основні тези щодо Резолюції, основних виконавців із зазначенням інформації щодо контактів служб у громаді, які стосуються соціально-психологічної допомоги, безпеки та безпечного простору, медичної допомоги, адміністративних послуг і правової допомоги.

Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам за підтримку!