Кубок депутатів Біловодської селищної ради з міні-футболу, тенісу та шахів

20 лютого 2021 року в с. Литвинівка в спортивній залі Литвинівсьокго ліцею відбулися змагання Кубок Депутатів Біловодської селищної ради з міні-футболу, тенісу та шахів.

Почесними гостями заходу стали голова селищної ради Олег Мирошник, заступник селищного голови Володимир Гніденко, голова федерації футболу Біловодського району Іван Кудря та депутати Біловодської селищної ради Сергій Брус, Микола Кісільов, Віктор Матюшко, Денис Денищенко.
Змагання стали можливими завдяки спонсорству та всебічній підтримці М. Кісільова, В. Матюшка, Д. Денищенко, С. Бруса, Є. Кравцова, С. Ліманова, О. Мельника, С. Денищенка та Ф. Федосенка.

В змаганнях з міні-футболу взяли участь команди РБК–України, Брусівки, Євсуга, Бондарівки, Литвинівки та Біловодського РТЦК та СП (військомат).

За результатами змагань Кубку депутатів Біловодської селищної ради з міні-футболу:
І місце посіла команда РБК – Україна,
ІІ місце у команди Брусівки,
ІІІ місце посіла команда Євсуга.

Були визначені кращі гравці змагань: кращий захисник – Руслан Григоренко (РБК-Україна), кращий гравець – Даніл Катілевський (Брусівка), кращий нападаючий – Анатолій Загребельний (Євсуг), кращий голкіпер – Максим Попов (РБК-Україна).

Голова федерації футболу Біловодського району Іван Кудря нагородив ветерана Біловодського футболу М. Козлова та керівника команди переможців РБК – України В’ячеслава Бєлоліпецького футбольними м’ячами.

Підсумки шахових баталій серед чоловіків:
І місце – Сергій Дяченко,
ІІ місце – Едуард Тарковський,
ІІІ місце – Володимир Шавлак.

За результатами турніру з настільного тенісу серед чоловіків:
І місце зайняв Булгаков Максим,
ІІ місце виборов Бабіч Сергій,
ІІІ місце зайняв Сокирка Андрій.

Переможницями турніру з настільного тенісу стлали:
І місце у Наталії Попович,
ІІ місце зайняла Лариса Петренко,
ІІІ місце посіла Світлана Кривонос.

Призерів нагороджено медалями та грамотами, а команду переможців кубком за перше місце.