Кубок району з волейболу на честь 76-ї річниці визволення смт. Біловодськ від нацистських окупантів.

19 січня 2019 року в приміщенні Біловодського ЗЗСО було проведено розіграш кубку району з волейболу, присвяченого 76-ї річниці визволення селища Біловодськ від нацистських загарбників. Турнір відбувся в рамках чемпіонату Луганської області з волейболу.

В змаганнях взяли участь 8 команд, а саме: м.Сєвєродонецьк, м.Рубіжне, м.Старобільськ, с.Новопсков, с.Петрівка, с.Новоайдар, с.Мілове та команда Біловодської ОТГ. Команди- учасники було розбито на дві підгрупи. В першу підгрупу увійшли команди Біловодської ОТГ, м.Рубіжне, с.Петрівка та с.Новопсков. Відповідно, другою підгрупою стали команди м. Сєвєродонецьк, м.Старобільськ, с.Новоайдар та с. Мілове.

Задля виходу у фінал командам потрібно було посісти перше місце. В першій підгрупі перше місце зайняла команда Біловодської ОТГ, виграв усі свої зустрічі з рахунком 2:0. Друге місце в цій підгрупі зайняла команда м. Рубіжне.

В другій підгрупі перше місце посіла команда м. Старобільськ, другою стала команда с. Мілове.

У поєдинку за « бронзу» з рахунком 2:1 команда м. Рубіжне здолала команду с. Мілове. За «золото» в турнірі, з рахунком 2:0 Біловодчани переграли команду м. Старобільськ .

Почесними гостями турніру стали: заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, секретар селищної ради Віктор Кучеров та підполковник, військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату Олег Лазаренко.

В знак пошани до свого коріння, до свого народу були покладені квіти до братньої могили воїнів- визволителів. Спортивним командам, учасникам кубку, були вручені святкові короваї. Музичні вітання народного вокального ансамблю “Козаченьки” Біловодського районного Будинку культури підняли спортивний дух та гарний настрій усім присутнім.

Оргкомітет вдячний за організацію заходу усім причетним, а також учасникам турніру.

Вітаємо команду Біловодської ОТГ з черговою перемогою, та бажаємо показати найкращі результати у наступному турнірі в рамках Чемпіонату області, який відбудеться 2 лютого 2019 року в с. Мілове.