Користуйтесь Інтегрованою системою електронної ідентифікації ID.GOV.UA для входу в Електронний кабінет

У Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили про впровадження інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA (далі — ІСЕІ) для входу в Електронний кабінет платника. Це – інформаційно-телекомунікаційна система, яка призначена для технологічного забезпечення зручної, доступної та безпечної електронної ідентифікації користувачів, сумісності та інтеграції схем електронної ідентифікації, їх взаємодії з офіційними вебсайтами, інформаційними системами органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців. Користувачі ІСЕІ — фізичні та юридичні особи, фізичні особи — підприємці, які звертаються до інформаційно-телекомунікаційних систем суб’єктів взаємодії та проходять електронну ідентифікацію за допомогою системи з використанням засобів електронної ідентифікації, функціонування яких забезпечується системою, та у визначеному законодавством порядку надали згоду на обробку своїх персональних даних.

Зазначений електронний сервіс – це майданчик, який об’єднує всіх надавачів послуг електронної ідентифікації (електронний підпис, MobileID, BankID, ID-картка), який забезпечує доступну та безпечну електронну ідентифікацію та автентифікацію громадян і бізнес-структур у зручний для них спосіб у захищеному кіберсередовищі.

Станично-Луганське управління Головного управління ДПС у Луганській області