Кононівський ЗЗСО І-ІІ ступенів відсвяткував 50-річний ювілей

Кононівському закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виповнилося 50 років. У 1969 Кононівська восьмирічна школа відкрила свої двері дітям з трьох сіл: Кононівки, Лимарівки, Гармашівки. До школи прийшло 246 дітей, з них 31 першокласник.
Першим директором школи був Сибірцев Сергій Прокопович, який очолював педагогічний колектив у складі шістнадцяти вчителів протягом 12 років.
Другим директором стала наполеглива Троценко Наталія Наумівна, яка гідно виконувала обов’язки директора впродовж 30 років.
З 2010 р. заклад освіти очолює Бабенко Наталія Михайлівна.
Сьогодні в школі працює 14 педагогічних працівників, різні за віком і педагогічним стажем, але всі вони намагаються досягнути однієї мети – передати свої знання дітям і виховати справжніх патріотів України. З моменту створення школа випустила 885 учнів.
Ювілей школи зібрав чималу кількість своїх вихованців, педагогів, батьків та друзів, а також поважних гостей. «Дуже приємно потрапити в таку святкову та теплу атмосферу. Сьогодні ми згадуємо приємні моменти з життя школи: будівництво, перших випускників, численні досягнення та розбудову навчального закладу протягом 50 років. Сьогоднішні учні – надія усієї громади на краще майбутнє. Вчителі, дякую вам за те, що любите, виховуєте та навчаєте дітей! Дякую за ваш безцінний труд! Вітаю усіх з 50-річним ювілеєм вашого гарного навчального закладу! Бажаю щедрих жнив на освітянській ниві, творчих злетів, подальшого процвітання та нехай з кожним роком до вас приходять навчатися все більше першачків!» – привітав педагогічний склад селищний голова Едуард Олєйніков.
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Подяками відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради були нагороджені: Наталія Троценко, Тамара Куряча, Алла Пономарь, Віра Калюжна, Володимир Рубан, Любов Рубан, Подякою Біловодської селищної ради – Наталія Бабенко. Селищний голова також вручив директору подарунковий сертифікат на 5000 грн для вирішення матеріально-побутових питань закладу.
Для гостей заходу була організована концертна програма. Слід зазначити, що свято пройшло надзвичайно урочисто, музично, радісно і в той же час зворушливо, адже в ньому переплелося минуле, сьогодення та гарні сподівання на майбутнє.